Результати Вашого пошуку

Опублікуйте свій об'єкт нерухомості на продаж або в оренду ✅

Ласкаво просимо до Порталу нерухомості Avezor – Вашого помічника на ринку нерухомості. Ми надаємо можливість власникам залишити інформацію про свої об’єкти нерухомості з метою публікації на нашому сайті, що допоможе максимально ефективно залучити потенційних покупців або орендарів 👍

Як це працює 🚀

 1. Швидкий та простий спосіб розпочати процес – заповнити нижче на цій сторінці форму зворотнього зв’язку стосовно розміщення Вашого об’єкта нерухомості.
 2. Консультація з нашим менеджером, який після отримання Вашої заявки, зв’яжеться з Вами з метою уточнення деталей та отримання необхідної додаткової інформації про Ваш об’єкт нерухомості.
 3. Розміщення менеджером Вашого оголошення на нашому сайті з подальшим супроводом та інформуванням кожного потенційного покупця/орендаря всією необхідною інформацією про Ваш об’єкт нерухомості.

Наші переваги:

 • Професійний підхід: наші спеціалісти мають великий досвід у сфері продажу нерухомості та завжди готові допомогти Вам підготувати об’єкт нерухомості до продажу та оформити вигідну угоду.
 • Широка аудиторія: наш сайт відвідує безліч зацікавлених осіб і ми робимо все можливе, щоб Ваше оголошення привернуло увагу.
 • Зручність та простота: ми цінуємо Ваш час, а тому намагаємося зробити процес розміщення оголошення максимально зручним і швидким.
 • Ваше оголошення автоматично потрапляє до нашого телеграм-бота, а це означає, що ще більша аудиторія дізнається про Ваш об’єкт нерухомості.

Не зволікайте, додавайте Ваше оголошення та розпочнемо роботу разом!

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Опис нерухомості (із зазначенням ключових моментів: ціна, поверх/поверховість, кількість кімнат, загальна та житлова площа, адреса)


  Після отримання Вашої заявки, наш менеджер у найкоротший термін зв’яжеться з Вами для уточнення деталей та подальшого розміщення Вашого оголошення на сайті.

  Дякуємо, що обираєте нас!

  З повагою, команда Avezor 🇺🇦

 • Change Your Currency

 • Порівняння об'єктів