Розширений пошук

Продаж магазинів у Харкові

Продам просторный магазин, улица ЭнвераАхсар...

$ 270000
Продам просторный магазин общей площадью 153 кв. м. Рядом ст. м. “Алексеевская” (зеленая ветка). Отдельный, [ще]
Продам просторный магазин общей площадью 153 кв. м. Рядом ст. м. “Але [ще]
153 м² Санвузол: 1

Продам магазин 400 кв. м на Залютино

$ 60,000
Продам действующий магазин с подвалом на Залютино в районе института Бокариуса. Общая площадь 400 м2. Красная линия. Вод [ще]
Продам действующий магазин с подвалом на Залютино в районе института Бокари [ще]
400 м² поверх 1/1

Продам помещение 350 кв. м на Лысой горе по ...

$ 60,000
Продам коммерческое помещение в районе Лысая гора по ул. Ашхабадская. 1 этаж жилого дома “сталинка”. Нежилой [ще]
Продам коммерческое помещение в районе Лысая гора по ул. Ашхабадская. 1 эта [ще]
350 м² кімнати 6 поверх 1/4 Санвузол: 3

Продажа! Магазин в активном центре Харькова-...

$ 135,000
Продажа! Магазин в активном центре Харькова-ул. Алчевских/бывш. Артема Отлично под кофейню, магазин одежды-обуви, салон [ще]
Продажа! Магазин в активном центре Харькова-ул. Алчевских/бывш. Артема Отли [ще]
27 м²

Продам магазин продуктов id_14461532

$ 180,000
Продам магазин продуктов. Продам магазин продуктов питания 120 кв м со всем торговым оборудованием, холодильные витрины, [ще]
Продам магазин продуктов. Продам магазин продуктов питания 120 кв м со всем [ще]
120 м² поверх 1/9

Продам торговое помещение на Героев Сталингр...

$ 250,000
Предлагаем Вам торговое помещение, которое находится в районе Героев Сталинграда • Этажность: 1. •Общая площадь: 302,6 м [ще]
Предлагаем Вам торговое помещение, которое находится в районе Героев Сталин [ще]
302 м² кімнати 3 поверх 1/5 Санвузол: 2

Продаж приміщень під магазин в Харкові

Продаж торгових приміщень актуальний на ринку нерухомості Харкова. Такого роду об'єкти затребувані не тільки у представників великих компаній, але і у приватних підприємців. З метою розширення бізнесу і освоєння нових горизонтів важливо правильно вибрати місце, адже саме від нього багато в чому буде залежати подальший успіх всього заходу. Для того, щоб уникнути безперспективних вкладень і ризиків потрапляння в боргову яму, пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями експертів Avezor.

Купити торгове приміщення з Avezor: місія здійсненна

Купити квартиру у Харкові можна в будь-якому районі. Однак, щоб бути впевненими в доцільності укладення подібної угоди, слід ретельно підійти до підбору комерційної нерухомості і її розташування. Ідеальне місце залежить безпосередньо від того, що ви плануєте продавати і кому. Для реалізації продуктів харчування і побутової хімії краще віддати перевагу житловим масивам. Цілком природно, що подібні речі простіше купити недалеко від будинку. Жителі найближчих будинків напевно стануть вашими постійними клієнтами.

А ось за брендовим гардеробом відправляються в центральні мікрорайони в фірмові магазини. На околиці міста успіх подібної торговельної точки малоймовірний. Тому спочатку слід уважно вивчити цільову аудиторію місцевості, де бажаєте купити магазин (Харків).

Ні у кого не викликає сумнівів, що перспективність бізнесу повністю залежить від людських потоків близько точки збуту, а саме їх щільності. Зручний підхід і під'їзд до місця ведення торгівлі також має велике значення. Навряд чи потенційний покупець буде брести по спальному мікрорайоні в пошуках вашого магазину, якщо звичайно ваш товар не унікальний. Набагато простіше зайти в найближчу лавку, яку видно з дороги.

Не варто боятися конкурентів. Їх повна відсутність може свідчити обмінімальном попиті на ваші послуги або товари. Розташування поблизу магазинів схожого профілю може принести хороший дохід, якщо продумати концепцію, вигідно виділяє вас на тлі інших.

Купити магазин у Харкові з Avezor вигідно і безпечно

Хочете купити приміщення під магазин (Харків) недорого? Не варто забувати, що подібні угоди неминуче супроводжуються великою кількістю відповідної документації.

Нерухомість не повинна числитися в житловому фонді, бажано мати інформацію про власника і його репутації. Є безліч підводних каменів. Тому перевірка і визначення законності угоди грає важливу роль. Пропонуємо вирішити проблеми і складнощі, пов'язані з купівлею-продажем комерційних приміщень, швидко і безболісно. У базі нашого агентства Avezor є безліч цікавих варіантів, кожен з яких пройшов ретельну перевірку, і в надійності їх ми абсолютно впевнені:

  • Торгові приміщення;
  • Комерційна нерухомість в торгових центрах;
  • Приміщення в житлових будинках на першому поверсі і на червоній лінії;
  • Окремо-стоять споруди.

Надається тільки актуальна інформація, завдяки чому економиться ваш час. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його можливості та побажання. Безпека і ваше моральний спокій гарантовані, адже наші юристи проводять повний нотаріальний супровід угод. Ми для вас на зв'язку 24/7, телефонуйте в будь-який зручний час, і менеджери дадуть відповідь на всі питання.

  • Change Your Currency

  • Порівняння об'єктів