Розширений пошук

Продаж складських приміщень Харкова

Продам склад с выделенной ЖД веткой 1100м2 з...

$ 399
Продам склад с выделенной ЖД веткой в Безлюдовке 1100м2, свой трансформатор, теплая сторожка для вахты.
Продам склад с выделенной ЖД веткой в Безлюдовке 1100м2, свой трансформатор [ще]
1100 м² поверх 1 Санвузол: 1

Продажа склада /производства на ул. Енакиевс...

$ 260,000
продажа склада/производства. продажа склада/производства-цена 2650 м2, высота потолком 4,2 м. помещение находится под зе [ще]
продажа склада/производства. продажа склада/производства-цена 2650 м2, высо [ще]
2650 м²

Продам складские помещения id_219089

$ 1,200,000
Местонахождение – город Харьков, улица Беркоса (параллельно ул. Котлова, через ж/д переезд) Общая площадь по докум [ще]
Местонахождение – город Харьков, улица Беркоса (параллельно ул. Котло [ще]
6048 м²

Продам торгово-складской комплекс 1520 м2.. ...

$ 534,000
Продам торгово-складской комплекс возле супермаркета Класс, в 7 минутах от метро Дворец спорта. На данный момент все пом [ще]
Продам торгово-складской комплекс возле супермаркета Класс, в 7 минутах от [ще]
1 м²

Продам склад в харькове 1700 кв id_14454984

$ 269,000
Продам склад в харькове 1700 кв. М. Продам производственноскладскую базу с офисными помещениями г. Харьков прт. Гагарина [ще]
Продам склад в харькове 1700 кв. М. Продам производственноскладскую базу с [ще]
н/д м²

Склад цех 3200 м id_14463951

$ 255,000
Склад цех 3200 м. Кв с двумя мостовыми кранами 88 м. Х 37 м. Высота 11. Цех ангар склад 3200 м. Кв. С двумя мостовыми кр [ще]
Склад цех 3200 м. Кв с двумя мостовыми кранами 88 м. Х 37 м. Высота 11. Цех [ще]
3200 м²

Продажа склада 3 300 кв.м. на Енакиевской

$ 200
Продажа производственных помещений, площадью 3300 кв. м. ( Из которых 100 м.кв. – офисы, душевые, раздевалки, все офисно [ще]
Продажа производственных помещений, площадью 3300 кв. м. ( Из которых 100 м [ще]
3300 м² поверх 1/1

Продаж складських приміщень Харкова

Продаж складських приміщень завжди актуальний. Рано чи пізно будь-яке підприємство зіштовхується з такою необхідністю, адже є потреба десь зберігати продукцію. Про нюанси, з якими доведеться зіткнутися потенційним покупцям, і про те, який взагалі може бути складська нерухомість, поговоримо далі.

Продаж складських приміщень, поради Avezor

На практиці купити приміщення під склад переважно бажають представники середнього і великого бізнесу. Через наявність власних виробничих потужностей і великого обороту потрібна наявність сховища з метою організації зберігання і управління наявної продукції.

Однак важливим аспектом є і планування витрат. Тому важливо купувати тільки оптимальні квадратні метри, в повній мірі відповідають передбачуваному використанню надалі.

Якщо ви хочете купити склад в Харкові, слід розуміти, то вартість нерухомості буде виходити від таких критеріїв, як місце розташування, особливості комплектації, квадратура. На цей випадок і була розроблена умовна класифікація складських приміщень. При її створенні враховувалися такі аспекти, як інфраструктура, технічні характеристики, можливі додаткові послуги.

  1. Клас «А» має на увазі наявність спеціально організованої території, де є можливість підібрати простір, адаптований для зберігання конкретного виду продукції.
  2. Клас «В» включає багатоповерхові складські будівлі, актуальні для покупців, для яких важлива наявність вантажних ліфтів, системи пожежогасіння та висота стель.
  3. Клас «С» включає простір, раніше перероблене під склад. У більшості випадків їх основним призначенням було цехове виробництво або організація ангарів.
  4. Клас «D» має на увазі, що окремо стоять споруди, де відсутня охорона і опалення. Можливе використання з метою збереження товарів, які не реагують на температурний режим та інші умови навколишнього середовища.

Підбирати квадратні метри слід виходячи з особливостей продукції, зберігання якої передбачається, і виробничих масштабів. Так як Харків ¾ місто з розвиненою промисловістю, ринок нерухомості пропонує безліч цікавих варіантів.

Купити склад в Харкові вигідно з Avezor

На дошках оголошень часто можна побачити пропозиції «продам склад (Харків)», однак ви не можете бути абсолютно впевненими в порядності продавця, відповідно документації та наявності прав власності. При цьому власники нерідко приховують від потенційних покупців різні недоліки і поломки, бажаючи реалізувати нерухомість дорожче. Портал нерухомості Avezor пропонує клієнтам виключно перевірені і актуальні варіанти, відповідні запитуваною ціною і вимогам чинного законодавства.

Клієнтам забезпечується індивідуальний підхід, пропозиції підбираються виходячи з потреб і побажань замовників, адже ми економимо ваш час. Ви можете бути впевненими в безпеці укладеної угоди. Наші юристи підготують необхідний пакет документації, і забезпечать повний супровід на кожному етап купівлі-продажу площі під склад. Ми на зв'язку 24/7, консультації можна отримати, коли вам зручно. Співпраця з Avezor заощадить ваш час і нерви.

  • Change Your Currency

  • Порівняння об'єктів